Zaključevanje poletnih projektov
Arhiv novic Izpostavljeno na prvi strani

Zaključevanje poletnih projektov

Pridružite se!

ZGODBE MOJEGA KRAJA: Prva Ljubezen - Literarni Natečaj
1. junij – 31. oktober 2024

Mestna knjižnica Ljubljana in Knjižnica Domžale vabita k sodelovanju v literarnem natečaju Zgodbe mojega kraja: Prva ljubezen.

Če ste dopolnili 60 let in radi pišete, vas vabimo, da do 31. oktobra 2024 pošljete kratko, resnično zgodbo povezano s spomini na prvo ljubezen, pa naj bo to mladostna simpatija, štirinožni prijatelj ali prostočasna aktivnost.

BISERI KULTURNE KRAJINE - Fotografski Natečaj
21. junij – 20. september 2024

Knjižnica Domžale vabi k sodelovanju v fotografskem natečaju Biseri kulturne krajine.

Kapele, križevi poti, znamenja, križi, spomeniki s področja obrti, kmetijstva in industrije, fasadni ornamenti in vodnjaki predstavljajo zgodovino, verovanje in način življenja povečini podeželskega prebivalstva in tako značilno oblikujejo podobo krajine. Delite z nami fotografije biserov kulturne krajine v občinah Domžale, Mengeš, Trzin, Lukovica in Moravče. Pošljite fotografije do 20. septembra 2024.

PODJETNIŠKA BRALNA ZNAČKA
do 30. septembra 2024

Združite podjetništvo in branje v Podjetniški bralni znački.

Izberite 3 knjige s seznama in 1 po lastni izbiri ter zapišite misel, ki vas je navdušila. Do 30. septembra oddajte zloženko na e-naslov info@domzale-ooz.si ali v Podjetniški knjižnici Obrtne zbornice Domžale ali v katerikoli enoti Knjižnice Domžale.

Ne zamudite priložnosti za ustvarjanje, raziskovanje in osebno rast. Pridružite se našim projektom in zaključite poletje z ustvarjalnim zanosom!