Otroške predstave v Knjižnici Domžale
Zadnje novice Arhiv novic Izpostavljeno na prvi strani

Otroške predstave v Knjižnici Domžale

V preteklem tednu sta se v Knjižnici Domžale predstavili dve gledališki skupini.

V ponedeljek, 17. 6. 2024, so predstavo Pekarna Mišmaš pod mentorstvom učiteljice Mete Gorjup izvedli učenci 4. in 5. razreda Osnovne šole Venclja Perka. Obiskovalci so uživali v njihovi izvedbi pravljice!

V torek, 18. 6. 2024, pa so dijaki 2. G razreda GSŠRM Kamnik izvedli predstavo Medvedek Pu in zvezdica želja. Dijaki so sami izdelali sceno in kostume ter napisali scenarij, v pomoč pa so jim bile mentorice Gabrijela Gregorič, prof., Klavdija Pikelj Grobeljnik, prof., in Mojca Krevs, prof. Otroci, ki so si predstavo ogledali, so bili navdušeni!

Tudi v prihodnjem šolskem letu lepo vabimo gledališke skupine osnovnih in srednjih šol, da se s svojimi izdelki predstavijo v knjižnici.

Knjižnica Domžale