Dan za spremembe - 9. april

Dan za spremembe - 9. april

Izmenjevalnica knjig

Knjižnica Domžale, 9. 04. 2022 09:00 - 13:00

Tudi letos soustvarjamo 13. Dan za spremembe. Naša akcija bo potekala v soboto, 9. aprila 2022. V preddverju knjižnice bo potekala Izmenjevalnica knjig. Na voljo vam bodo knjige, ki jih lahko vzamete ali zamenjate za knjigo, ki jo prinesete vi. Izmenjava »knjiga za knjigo« bo prispevala k bralni kulturi, hkrati bomo lahko prebirali dobre zgodbe, ki so jih že prebrali naši soobčani.

Vabljeni!

9. aprila se pričenja vseslovenska prostovoljska akcija, ki je nastala z namenom spodbujanja državljanov k aktivnemu odzivu na potrebe svoje skupnosti in ustvarjanju priložnosti, da se čisto vsak lahko preizkusi v vlogi prostovoljke ali prostovoljca. V organizaciji Slovenske filantropije bo že trinajsto leto zapored povezala številne akterje po celi Sloveniji, letos še posebej z namenom prostovoljskega prispevka k soustvarjanju skupnosti.